Dorost mladší, Dorost starší
U19

Slatina/Slovan – Starý Lískovec / Bosonohy 9-2 (poločas 3-0)
Střelci branek : Janák 3, Valenta 2, Toman, Žáček, Drapela, Saviola
Sestava : Canales – Pancner ( 46. Vítek), Ondrášek, Saviola – Drapela, Melousek, Vokroj ( 70.Zacek), Valenta, Petrák ( 46.Zelinka) – Toman ( 58.Zavadil)
Očima trenéra : Zápas, kde šlo o to nepodcenit soupeře, kterému se nedaří. To se nám podařilo a soupeře jsme ve všech herních činnostech předčili. Snad to je ten zápas, který klukům zvedne sebevědomí po pár nevydarenych zápasech.
U17
Slatina/Slovan – Starý Lískovec /Bosonohy 7-2 (poločas 1-2)
Střelci branek : Petrák 2, Pancner, Kocholl, Sauer, Hlaváček, Vítek
Sestava – Mareš – Kocholl, Pancner, Sauer ( 53.Vanek) – Vodička ( 65.T.Jedlicka), V.Jedlička( 33.Pazdera 58.Horyna) , Zelinka, Vítek, L. Žáček ( 65.P.Zacek) – Nykl ( 41.Tuan Tran) , Petrák (72.Hlavacek)
Očima trenéra : Zápas do kterého jsme nevstoupili dobře, výkon celý první poločas špatný a zaslouženě jsme prohrávali. Trosku více zvýšený hlas v šatně o poločase našemu výkonu pomohl a nakonec jsme mohli slavit zaslouženou výhru. Nicméně někteří kluci by si měli uvědomit, že své místo nemají jisté.
V neposlední řadě bych chtěl popřát brzké uzdravení Vojtovi Jedličkovi, který utrpel zlomeninu nosu a zároveň popřát hodně štěstí Jardovi Sauerovi, který k nám přestoupil a hned se ve svém prvním zápase uvedl brankou. Věříme, že v něm máme posilu do dalších roků.
Sdílet