Nezařazené

OldBoys – rozpis a výsledky – 2023/24

Jaro 2024

Výsledky dohrávek 7.kolo Slovan – Svratka 3:0 kont. 10.kolo Lískovec – Obřany 1:6

12.kolo  Ivanovice – ČAFC 3:2, Sparta – Slovan 6:1, Kohoutovice – MS 6:0, Slatina – Lískovec 3:1, Líšeň – Tuřany 7:3, Obřany – Svratka 1:0.

13.kolo  Obřany – Ivanovice 0:3 kont. Svratka – Líšeň 1:3, Tuřany – Slatina 1:2, Lískovec – Kohoutovice 0:3, MS – Sparta odl., Slovan – ČAFC 7:0.

14. kolo  Ivanovice – Slovan 7:2, ČAFC – MS 4:6, Sparta – Lískovec 4:2, Kohoutovice – Tuřany 7:0, Slatina – Svratka 2:2, Líšeň – Obřany 3:1.

15. kolo  Líšeň – Ivanovice 1:4, Obřany – Slatina 0:3, Svratka – Kohoutovice 3:1, Tuřany – Sparta 4:4, Lískovec – ČAFC 0:1, MS – Slovan 2:1

 

Tabulka k 30.04.2024

1. IVANOVICE 14   68:28   38
2. LÍŠEŃ 15   55:29   35
3. SLATINA 15   41:41   31
4. SLOVAN 15   59:42   28
5. SPARTA 14   51:39   25
6. MOR. SLAVIA 14   52:57   24
7. KOHOUTOVICE 15   51:37   22
8. ČAFC 15   51:56   20
9. OBŘANY 15   31:62   12
10. TUŘANY 14   42:62   10
11. SVRATKA 14   19:42   5
12. LÍSKOVEC 14   18:47 4

 

Podzim 2023

Lískovec – Slatina…….…..0:1
Slatina – Tuřany…………….5:4
Svratka – Slatina…………..2:4
Slatina – Obřany……………4:1
Líšeň – Slatina…………..…3:0 k
Ivanovice – Slatina………..8:3
Slatina – Kohoutovice……5:3
Sparta – Slatina……………3:0 k (5:6x)
Slatina – ČAFC……..………5:4
Slovan – Slatina…………….0:3
Slatina – Mor. Slavia………1:4

 

Svratka Brno    – hřiště Jundrov
ČAFC               – hřiště Maloměřice
Ivanovice         – hřiště Ivanovice TCM
Mor. Slavia       – hřiště Bosonohy

Tabulka k 03.11.2023

1. IVANOVICE 9   46:22   23
2. LÍŠEŃ 9   31:17   22
3. SLOVAN 8   21:24   19
4. SPARTA 9   31:21   18
5. SLATINA 9   27:33   18
6. MOR. SLAVIA 9   38:36   15
7. ČAFC 9   36:30   14
8. KOHOUTOVICE 9   29:28   10
9. TUŘANY 8   28:39   6
10. LÍSKOVEC 8   15:26   3
11. OBŘANY 9   19:49   3
12. SVRATKA 8   12:29 1

 

Výsledky

9.kolo
Tuřany – Ivanovice 2:5, Lískovec – Svratka 4:1, Obřany – MS 1:10, Líšeň – Slovan 2:4, Slatina – ČAFC 5:4, Kohoutovice – Sparta 6:0.

8.kolo
Ivanovice – Kohoutovice 6:2, Sparta – Slatina 3:0 k (5:6x), ČAFC – Líšeň 1:2,Slovan – Obřany 4:3, MS – Svratka 6:3, Lískovec – Tuřany odloženo

7.kolo
Lískovec – Ivanovice 0:3 k, Tuřany – MS 5:2, Slovan – Svratka nehráno, Obřany – ČAFC 3:4, Líšeň – Sparta 4:3, Slatina – Kohoutovice 5:3.

6. kolo
Ivanovice – Slatina 8:3, Kohoutovice – Líšeň 2:5, Sparta – Obřany 7:2, ČAFC – Svratka 4:2,Slovan – Tuřany 11:4, MS – Lískovec 5:3

5. kolo:
Ivanovice – MS 5:1, Lískovec – Slovan 3:6, Tuřany – ČAFC 3:6, Sparta – Svratka 3:0 k, Obřany – Kohoutovice 0:6, Líšeň – Slatina 3:0 k.

4. kolo:
Ivanovice – Líšeň 3:3, Slatina – Obřany 4:1, Kohoutovice – Svratka 1:1, Sparta – Tuřany 4:2, ČAFC – Lískovec 6:1, Slovan – MS 6:2
3. kolo
Slovan – Ivanovice 4:7, MS – ČAFC 8:5, Lískovec – Sparta 3:4, Tuřany – Kohoutovice 6:2, Svratka – Slatina 2:4, Obřany – Líšeň 2:5
2.kolo:
Ivanovice – Obřany 5:3, Líšeň – Svratka 3:0 k, Slatina – Tuřany 5:4, Kohoutovice – Lískovec 3:1, Sparta – MS 6:0, ČAFC -Slovan 2:2
1. kolo:
ČAFC – Ivanovice 4:4, Slovan – Sparta 4:1, MS – Kohoutovice 4:3, Lískovec – Slatina 0:1, Tuřany – Líšeň 2:4, Svratka – Obřany 3:4

 

Sdílet