Dorost starší

Zápas dvou rozdílných poločasů, tak by se toto střetnutí staršího dorostu v Kyjově dalo nazvat. I přes inkasovaný gól v 11. minutě náš dorost hrál to, co si v kabině řekl a jaké dostal instrukce. Také přišla 16. minuta a Jakub Toman se nemýlil a vyrovnal. Tak i první poločas skončil, což byla velká škoda, protože nástup do druhého poločasu se opět nevyvedl, kdy v 51. minutě domácí Riedl svou druhou brankou v utkání přetočil poměr branek na kyjovskou stranu. Od té chvíle jako by na nás padla deka a nedokázali jsme se do zápasu už dostat a konečné vítězství o dvě branky dokonali domácí v minutě devadesáte, kdy na světelné tabuli svítil konečný výsledek 3:1.

Hodnocení trenéra Lukáše Zrzavého:

Zápas dvou rozdílných poločasů .V prvním poločase jsme hráli to co jsme chtěli a po pauze jsme chtěli ještě vystupňovat tempo. Bohužel druhý poločas z naší strany nebyl herně vůbec dobrý a i když by zápasu spíše slušela remíza, tak Kyjov byl bohužel šťastnější a my jsme si body neodvezli. Snad teď, když už končí prázdniny, budeme moci začít trénovat v plném počtu .
Sestava SK Slatina starší dorost: Caňales – Drápela, Vokroj, Vorba, Melousek (65.Pancner) – Janák – Petrák (46.Klučka), Stejskal (74.Zavadil ), Valenta, Neckář ( 51. Vítek ) – Toman
Sdílet