Nezařazené

Po střetnutí naší juniorky nastoupilo i naše áčko a hřiště v úplné kondici nebylo, což poznamenalo celkovou hru.

Do samotného utkání jsme nevstoupili špatně, bohužel se nedokázaly dotáhnout nadějně vyhlížející akce a navíc se naše obrana musela být neustále na pozoru, protože hosté hrozili z brejkových situací, které jsme naštěstí dokázali vždy vyřešit.

Přece jen se nakonec jedna nadějná situace ve 20. minutě dokázala dotáhnout až do konce a slavit mohl nejen střelec branky, Zdeněk Michalec, který má momentálně střeleckou formu a i díky jemu jsme poločas vyhráli 1:0.

S začátkem poločasu druhého šlo z kopaček domácích cítit až zbytečná nervozita, zbavování se míče předčasně a neochota na sebe vzít zodpovědnost. A tak přišlo to, co asi muselo, standardní situace, odražený balón, nedoraz v našem vápně a hosté srovnávají – 1:1. To se psala 62. minuta.

Obraz hry se pozměnil a náš tým hrozil, ale to co nás trápí od prvních kol, je produktivita a když hosté ve velké šanci díky Zrzavému nebyli také úspěšní, po bodu braly oba týmy.

Po hvizdu se k utkání vrátil trenér domácích Lukáš Zrzavý:

Vidím to v utrápenou remízu. V obrané fázi nám to chvílemi vůbec nešlo a v útočné si kolikrát nepochopitelně nevyhovíme a tak se o 100% šance sami připravíme. Budu věřit, že v Tišnově se herní obraz celkově zlepší. V týdnu hrajeme pohár s Rousínovem a tam dostane šanci širší kádr se ukázat a zabojovat o flek na nedělní utkání.

 

SK Slatina Brno – FC Soběšice  (1:0)  1:1

Branky: 20. minuta Zdeněk Michalec – 62. minuta Josef Pospíšil

Sestava: Zrzavý – Nedoma, Vala, Sedláček, Topil – Gajda, Michalec, Winkler, Ždímal – Křesťan, Klimeš

Střídající: Štencl – Krčmář, Matuszek, Leasure, Hoffmann, Kadlčík

Sdílet