Muži "A"

V nedělním odpoledni čekalo naše A mužstvo utkání v nedalekém Tišnově, tedy u týmu, kterému se v nové sezóně dvakrát nedaří, ale dlouhodobě patří k tomu lepšímu, co I. A třída nabízí.

Ihned ve 2. minutě přišla srážka v domácím vápně mezi Klimešem a Herinkem (brankář domácích). V údivu hostů rozhodčí místo odpískání pokutového kopu nařídil faul našeho hráče a k tomu ještě žlutou kartu. I přes to, kdo očekával, že by domácí měli mít tlak a určovat tempo hry, nedělo se tak. Byli jsme to spíše my, kteří jsem drželi míč na svých kopačkách a domácím jej moc nepůjčovali. Když už se dostali do šance hráči Tišnova, bylo to po standardní situaci, kterou ale nedokázali povětšinou zápasu využít, tak jako penaltu, která byla nařízená zcela po zásluze. K ní se postavil kapitán AFK Zdražil, kterému, ale brankář Dittert vystihl směr a dokázal tomu samému hráči vychytat i dorážku. Nedáš, dostaneš. ve 40. minutě napřáhl z přímého kopu Milan Klimeš a po teči domácí zdi byl náhradní gólman Jež bezmocný – 0:1.

To druhý poločas se hrál více méně na jednu bránu a to naší. Už jsem nedokázali podržet balón a některé situace řešili odkopy co nejdále z našeho vápna a když už se Tišnov dostal do šance, dvakrát výbornými zákroky podržel hosty opět Dittert a mohli jsme se tak radovat z důležitých, lehce i šťastných tří bodů.

AFK Tišnov –  SK Slatina Brno  (0:1)  0:1

Branka: 40. Klimeš

Sestava: Dittert – Nedoma, Vala, Kadlčík, Zrzavý L. – Matuszek, Michalec, Procházka, Hoffmann – Klimeš, Winkler

Střídající: Zrzavý M., Topil

Sdílet