Muži "A"

Ve středečním odpoledni se na hřišti ve Slatině odehrálo pohárové střetnutí, ve kterém jsme přivítali celek z Rousínova, který je dlouhodobým účastníkem krajského přeboru.

Samotné utkání pro nás začalo více než dobře a v 8. minutě po přihrávce Michalce ze strany velkého vápna neměl problém zasunout míč do branky Dominik Winkler. Kdo by na deset minut musel odejít a pak zase přijít, docela by se divil, protože na ukazateli skóre svítilo 1:2. Naštěstí domácí ,,snajpr,, Zdeněk Michalec, navíc i s kapitánskou páskou, v samostatném nájezdu nedal brankáři hostí šanci a upravil na 2:2, to se psala 25. minuta. Po zbytek času se hra přelévala a nic na tom nezměnila ani poločasová přestávka. Za zmínku určitě stojí podotknout, že domácí Slatina zahodila i pokutová kop, který Leasurovi vystihl Kopřiva.

Když už se nejspíše nejen diváci připravovali pět minut před koncem na pokutové kopy, přišel jako blesk z čistého nebe centr z kopačky hostů a osamocený Novotný si nedělal žádné potíže a z prvního doteku dorazil míč za brankouvou čáru 2:3. Slatina se nestihla ani nadechnout k závěrečnému náporu a dostala čtvrtou branku, kterou Kostelka z Rousínova rozhodl o jejich postupu do 3. kola.

Hostům je potřeba pogratulovat, nutno říci, že tentokrát postoupil šťastnější tým.

 

SK Slatina Brno – TJ TATRAN Rousínov  (2:2)  2:4

Branky: 8. Winkler, 25. Michalec – 13. Adler, 18. Handlíř, 85. Novotný, 88. Kostelka

Sestava: Štencl – Nedoma, Hoffmann, Krčmář, Meitner – Kosorín, Gajda, Matuszek, Křesťan – Winkler, Michalec

Střídající: Zrzavý, Leasure

Sdílet