Dorost mladší, Dorost starší

AFK Tišnov –  SK Slatina Brno U 19  (0:1)  1:1

Od 14:15 se rozehrálo utkání mezi naší U 19 a AFK Tišnov. V prvním poločase jsme byli hlavní herci a domácí byli více méně dopočtu a kvalita se ukázala ve 23. minutě, kdy jsme se ujali díky Tomáši Drápelovi vedení 0:1. Tak skončil i první poločas.

Bohužel jak skončil první poločas, co se týče předváděné hry našeho týmu, začal ten druhý úplně špatně. Nedokázali jsme si kloudně přihrát, zbytečně chybovali, v což vyústil i pokutový kop pro domácí, který také proměnili. Poté nás několikrát podržel i brankář Pineda a zakončení bod můžeme poděkovat hlavně jemu.

Sestava: Pineda – Vorba, Ondrášek, Saviola, Janák – Valenta, Vokroj, Stesjkal, Toman – Musil, Drápela

Střídající: Zavadil, Melousek, Vítek, Klučka, Petrák

AFK Tišnov – Sk Slatina Brno U 17  (0:1)  3:1

Náš mladší dorost po celý zápas působil unavenějším dojmem a jak zmínil trenér Michal Zrzavý:,,Musíme si tentokrát přiznat, že Tišnov byl lepším a i když jsme poločas vyhrávali 1:0, jen těžko se dá hodnotit něco pozitivně. Branky jsme si dali sami a svými chybami jsme to Tišnovu ulehčili a vítězství jim tak trochu darovali. Dnes není koho chválit a je před námi spousty práce.”

Sestava: Mareš – Žáček, Kocholl, Nykl, Drinka – Petrák, Zelinka, Vaněk, Jedlička – Vítek, Pancner

Střídající: Klímek, Jedlička, Horyna