Nominace: Tůma, Fellman, Herůdek, Pospíšíl, Chalk, Bui Quang, Phan, Vala, Chlum, Prokop, Nevídal, Nepala, Vu Khac, Jakeš, Žák.

| Napsal: | Kategorie: Starší žáci "B" | Komentářů: 1000 | Trvalý odkaz |

STARŠÍ ŽÁCI "B" - LOKOMOTIVA 3:1

25. 05. 2008 18:35:37 od

Branky : Kazda Michal, Michalec Zbyněk, Nedoma Richard
V utkání s vedoucím týmem tabulky jsme museli vyhrát, abychom se udrželi v souboji o druhé místo v pořadí.Celý zápas byl vyhecovaný a hlavně hráči soupeře to neunesli psychicky.V zápase bylo vidět hodně šarvátek a k uklidnění hry nepomohl ani rozhodčí, který zápas vůbec nezvládal.Ovšem snažili jsme se hrát svůj fotbal a po jednom z rohových kopů padl gól a stav zápasu byl 1:0.Ale soupeř rychle vyrovnal a koncem prvního poločasu byla udělena soupeřovi červená karta pro napadení našeho hráče.Přesilovku ve druhé půli zápasu jsme využili a konečné skóre bylo 3:1.Je špatné, že jsme nedokázali proměnit 2 penalty a několik vyložených šancí.

| Napsal: | Kategorie: Starší žáci "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |

ŘEČKOVICE : STARŠÍ ŽÁCI "B" 3:4

20. 05. 2008 17:17:03 od

Branky: Chalupa Marek 2x, Dofek Denis, Chalabala Filip
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a dokázali jsme využít dvě šance a vsítit dvě branky. Ovšem druhá půlka byla úplně jiná. Začalo pršet a soupeř se ukázal být lepším než my. Navíc jsme vystřídali gólmana, což jse ukázalo jako ne zrovna dobré řešení. Soupeř brzy vyrovnal a ještě ke všemu šel i do vedení. Náš brankař, ale chytil dva samostatné úniky soupeře a tím nás nakopl k lepší hře, do konce zápasu jsme dokázali umístit ještě dvakrát míč do branky soupeře a zvítězit v poměru 3:4. Z Řečkovic jsme si odvezli další tři body, které potřebujeme v boji o druhé místo.

LOKOMOTIVA : STARŠÍ ŽÁCI "B" 1:1

20. 05. 2008 17:03:43 od

Branka: Chalabala Filip
Zápas s prvním týmem tabulky byl těžký neboť jsme celý zápas museli odehrát bez střídání. Ani počasí nám nepřálo, bylo zataženo, pršelo a hřmělo. První poločas byl v útlumu a nebyla vidět žádná větší šance. Druhý poločas hru otevřel a po průniku jednoho našeho hráče se kopala penalta, kterou jsme využili a vedli 0:1. Za necelé 2 minuty soupeř vyrovnal tím, že využil naši neshodu v obraně a zápas se vyrovnal na 1:1. Rozhodčí udělil červenou kartu domácímu hráči a zápas skončil 1:1. Domů jsme si odvezli cenný bod.

St. žáci "B" : Bílovice nad Svitavou 5:3

11. 05. 2008 10:10:26 od

Branky: Chalabala Filip, Chalupa Marek, Michalec Zbyněk, Samek Lukáš, Škultety Pavel
Zápas byl velmi těžký, ale museli jsme oplatit minulou pořážku 4:5. V prvním poločase hráli tři obránci a soupeř nás tlačil, ale nedokázal využít svoji převahu a my jsme po jednom z brejků střelili gol a vedli 1:0. Do druhého poločasu nastoupili čtyři obránci, ale přesto jsme udělali tři hrubé chyby a soupeř je využil ve svůj prospěch a stav hry byl 1:3. Dokázali jsme se vzchopit, vyrovnat a zvítězit 5:3. V zápase bylo vidět mnoho krásných akcí i branek, ale také hodně až školáckých chyb.

FK JUNDROV : STARŠÍ ŽÁCI "B" 0:2

06. 05. 2008 20:00:52 od

Zápas v Jundrově byl těžký, protože zároveň hrálo "A" mužstvo st. žáků. Ovšem zabojovali jsme a po skvělém průniku našeho hráče skončil míč v bráně soupeře. 0:1 skončil první poločas. Ve druhé půli jsme hodně polevili a soupeř měl několik vyložených šancí, ale ani jednu nedokázal využít. To ani když byl na malém vápně sám před naším brankářem. Naopak my jsme využili jeden z rychlých protiútoků a krásnou střelou pod břevno se prosadil střelec první branky. Zápas skončil 0:2. Z Jundrova si odvážíme další 3 body a čeká nás soupeř z Bílovic.

St. žáci ''B'': Lelekovice 4:0

01. 05. 2008 19:30:37 od ???

Sestava: Hovězák - Kazda, Kužela, Halický, Chlum - Chalabala, Fojtík, Michalec,
Nepala - Dofek, Veselý
Branky: 2x Dofek Denis, 2x Michalec Zbyněk
První poločas byl v naší režii a vyhráli jsme 3:0, ikdyž to mohlo být mnohem víc neboť nám uteklo několik vyložených šancí. Ve druhém poločase jsme polevili a soupeř se dostal k šancím, ale nevyužil je. Celý tým si zaslouží poděkování a doufáme, že se nám bude dařit i ve zbytku sezony.

| Napsal: ??? | Kategorie: Starší žáci "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |