Články

MCV - SK Slatina B 3:6 (0:3)

08. 06. 2014 22:42:08 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Halický, Fojtík, Sedláček, Pyszko - Válka, Zrzavý, Nedoma, Hladil - Koš Petr, Pospíchal. Náhradníci: Koš Pavel, Fellmann, Chadzidis Stefanos.
Utkání se hrálo za velmi horkého slunečného počasí, podmínky byly však pro obě mužstva stejné. Po dlouhé době nastoupil do zápasu po zranění Michal Pospíchal. Tento zápas patřil opět k těm velmi důležitým, protože jsme se potřebovali udržet mimo sestupové pozice. Zpočátku byl zápas poměrně vyrovnaný, ale podržela nás naše obrana společně s brankářem Kačanolim, bývalým hráčem MCV. Od 30. minuty jsme zlepšili hru a získali jsme postupně převahu, která byla završena ve 34. minutě průnikem Pyszka. Jeho střelu však zneškodnil brankář soupeře. Ve 39. minutě Koš Petr brankáře přehodil, ale branku těsně minul. Potom přišly nejkrásnější 3 minuty 1. poločasu. Ve 42. minutě po nahrávce Koše Petra zakončil krásnou bombou Lukáš Zrzavý. Ve 43. minutě po akci Nedoma, Koš, Hladil zvýšil Vašek Hladil na 0:2. Ve 44. minutě nahrál Vašek Hladil Petru Košovi, který vstřelil náš 3. gól a tím jsme soupeře velmi překvapili. Od počátku 2. poločasu střídal Pyszka Adam Fellmann. V 56. minutě po přímém kopu Zrzavého brankář střelu vyrazil na roh. V 63. minutě po chybě obrany soupeř velmi lehce snížil na 1:3. V 70. minutě Lukáš Zrzavý nezištně nahrál Nedomovi a ten sólový útok proměnil v další branku.Poté odstoupil Válka a nahradil ho p. Chadzidis. V 75. minutě po ose Pospíchal, Hladil zvýšil Nedoma na krásných 1:5. Po této střelené brance jsme opět polevili v koncentraci a soupeř toho okamžitě využil a snížil na 3:5. Asi tak 10 minut před koncem zápasu nastoupil Koš Pavel, který střídal Lukáše Zrzavého. S blížícím se koncem utkání jsme se opět dostali do rychlého útoku, ze které Michal Nedoma mohl sám střelit branku, ale viděl volného Pavla Koše a poslal mu pěknou přihrávku, ze které Pavel skóroval na konečných 3:6. Byla to jeho první vstřelená branka za naše mužstvo v soutěži. Téměř okamžitě po této akci rozhodčí utkání ukončil. Děkuji všem hráčům za výkon, který nám pomohl k upevnění naší pozice mimo sestupové příčky tabulky.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |

SK Slatina B - Medlánky B 5:1 (3:0)

01. 06. 2014 22:54:48 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Cibulák,Nedoma, Pyszko, Grolich - Halický, Zrzavý, Klimeš, Koš Petr- Gajda, Válka. Náhradníci:Sedláček, Szentandrasi, Koš Pavel
Do utkání nenastoupil Tomáš Fojtík, který v předchozím zápase s Líšní C dostal červenou kartu a měl stop na jedno utkání. Naše sestava byla posílena a na výkonu mužstva to bylo od samého začátku zápasu znát. V 9. minutě po průniku Klimeše otevřel skóre Zrzavý. Ve 20. minutě po faulu ve vápně na Koše Petra proměnil Zrzavý penaltu a zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě po nahrávce Grolicha přišla nejhezčí branka zápasu, a to nůžky Koše Petra, který úspěšně přehodil brankáře soupeře a uzavřel stav hry v poločase na 3:0. Ve 2. poločase ve 49. minutě po nahrávce Zrzavého zvýšil Halický střelou k tyči na 4:0. V 76. minutě po nahrávce Hladila pronikl před branku Koš Petr a zvýšil na 5:0. V následujících minutách jsme ztratili koncentraci a soupeř toho využil ke snížení stavu na 5:1. Ve zbytku utkání jsme zápas kontrolovali a dovedli do vítězného konce a ziskem velmi důležitých 3 bodů jsme se posunuli v tabulce ze sestupových pozic. Tentokrát musím hráče pochválit, protože bylo vidět, že hrají s chutí a kombinačně dobře. Mohu říci, že tento zápas byl jedním z nejlepších našich utkání a diváci mohli vidět dobrý fotbal.

Líšeň C - SK Slatina B 6:0 (2:0)

25. 05. 2014 21:40:13 od Koš Pavel st.

Sestava: Pyszko - Cibulák, Nedoma Halický, Grolich - Fojtík, Samek, Hladil, Šik- Koš Petr, Unzeitig. Náhradníci - Koš Pavel, Szentandrasi. Tento zápas následoval po utkání našich Mužů A na rozpálené umělé trávě za velmi horkého slunečného počasí. Bohužel jsme neměli k dispozici žádného brankáře, tak se této důležité úlohy ujal Prokop Pyszko, který měl i několik velmi dobrých zákroků. Dlouho jsme drželi se soupeřem krok, ale ve 22. minutě po rohovém kopu soupeř otevřel skóre. Ve 42. minutě zvýšil na 2:0 po naší chybě v obraně. Před koncem poločasu po nepřímém kopu Nedomy tečoval Koš Petr jeho střelu, míč však skončil mimo branku. Ve 2. poločase nás soupeř ještě více zatlačil a po našich chybách střelil další branky. Nakonec zápas skončil 6:0 v náš neprospěch. V tomto utkání se zranil Uzeitig - opět nešťastná žebra. Náš výkon byl velmi odevzdaný a někteří hráči vůbec neprojevili chuť a snahu výsledek upravit. Mrzí mě, že nám nemohli pomoci hráči Můžů A, kteří měli za sebou těžký zápas. Tímto bych chtěl poděkovat Michalovi Nedomovi a Petru Košovi, kteří jako jediní byli ochotni pomoci našemu B mužstvu.

SK SLATINA B -BOSONOHY B 4:1 (3:1)

18. 05. 2014 21:19:13 od Koš Pavel st.

Sestava:Kačanoli-Cibulák,Halický,Nedoma,Grolich- Gajda,Zrzavý,Klimeš,Hladil,Válka,Mikšíček.Náhradníci:Halický,Śik,Pyszko,Samek,Koš Petr
V utkání jsme nastoupili po dlouhé době v silné sestavě.Místo zraněného brankáře Petrika chytal Kačanoli a své úlohy se zhostil se ctí.Zápas pro nás začal velmi dobře a už v 9.min. po nahrávce Hladila otevřel skore Mikšíček.V 30. min. vystřelil Zrzavý,ale brankař jeho střelu vyrazil na roh. Ve 36. minutě po nahrávce Gajdy opět Mikšíček zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě nastřelil Válka břevno.Ve 42. minutě po průniku Pyszka završil Mikšíček svůj hatrick a zvýšil na 3:0. Ve 43. minutě soupeř snížil po chybě naší obrany na 3:1. V 1. poločase bylo naše mužstvo jasně lepší a mohlo vést i vyšším rozdílem. Do 2. poloviny hry postupně nastoupili náhradníci Halický,Samek a
Koš Petr. V 51. minutě Gajda zvýšil na 4:1 a tím bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Ve zbývajícím čase naše mužstvo s přehledem utkání dohrálo a porazilo silného soupeře z Bosonoh. Tím jsme získali důležité body v boji o záchranu v soutěži.

TUŘANY B-SK SLATINA B 0:0 (0:0)

11. 05. 2014 13:46:39 od Koš Pavel st.

Sestava-Petrík-Nevídal Fojtík Halický Cibulák-Śik Samek Unzeitig Fellmann Meitner Válka Střídající:Pyszko Sedláček
Mira Nos
Velmi důležité utkání o záchranu se hrálo kvúli špatnému počasí (pršelo) na starém hřišti.Opět jsme měli problém se sestavou,museli nám zase pomoci dorostenci Nevídal,Fellmann,Meitner a Mira Nos.V 1.poločase měli navrch domácí, za které hrálo mnoho bývalých hráčů Slatiny,ale opět nás držel golman Petrik. Ve 2. poločase se karta obrátila. Ve hře jsme byli úspěšnější my, bohužel jsme však svou převahu nezúročili střelením branky. Největší šance měli hlavně Pyszko, Nos a Meitner. Utkání skončilo remízou, se kterou jsme byli spokojeni, protože jsme především nechtěli prohrát. Bohužel po zápase jsme zjistili, že náš brankář se při jednom z úspěšných zákroků zranil a má problémy se žebry. Všem hráčům děkuji za odvedený výkon v nepříznivých podmínkách.

SK SLATINA B - START BRNO 1:1 (0:1)

03. 05. 2014 23:51:23 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík - Cibulák, Nedoma, Halický, Grolich - Šik,Gajda,Hladil, Samek - Laba, Koš Pavel, střídající Szentendrasi,Unzeitig.
Po dni odpočinku jsme nastoupili k dalšímu zápasu, tentokrát byl však soupeř z čela tabulky. Protože jsme na podzim na Lesné prohráli 0:4, měli jsme motivaci soupeři prohru oplatit. Navíc Start trénuji bývalý trenér našeho B mužstva pan Sláma Pavel. Utkání bylo opět poměrně vyrovnané, naší slabinou je však útok. V 19. minutě dobře vystřelil Gajda, brankář soupeře však střelu vychytal. Poté nás několikrát podržel náš brankář Denis Petrík, který v 1. poločase chytl tři gólové šance soupeře. Nakonec jsme však před koncem první půle zápasu dostali tzv. gól do šatny. Do 2. poločasu po dlouhém zranění nastoupil do hry Robert Unzeitig a mužstvo se herně zvedlo a hra byla opět poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po průniku Samka v 75. minutě vyrovnal skóre střelou do šibenice Vašek Hladil. Od té chvíle bylo utkání napínavé až do závěru. Bohužel došlo ke dvěma zraněním, a to u Michala Šika, který se hlavou srazil se soupeřem a udělal si výron u oka. Mnohem hůře však dopadl obránce soupeře, který měl po svém obranném zákroku úraz dolní končetiny. Bylo nutné zavolat záchranku a lékař konstatoval komplikovanou zlomeninu nohy. Se získaným bodem a předvedenou hrou jsem byl nakonec velmi spokojen a tímto mužstvu děkuji za předvedený výkon. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout výkon Denise Petríka, který se svými zákroky velmi účinně podílel na konečném výsledku zápasu.

SVRATKA B - SK SLATINA B 1:0 (0:0)

01. 05. 2014 23:32:33 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Cibulák,Halický,Fojtík, Grolich - Samek,Zrzavý, Hladil,Laba, Šik, Koš Pavel, střídající Koš Petr, Kačanoli, Szentendrasi
V tomto utkání se setkali dva soupeři ze spodní části tabulky a pro nás bylo velmi důležité získat body. V 1. poločase byla hra vyrovnaná, ale žádná vyložená šance se nevyskytla, kromě střely Fojtíka ve 43. minutě. 2. poločas probíhal ve stejném duchu až na 73. minutu, kdy po rohovém kopu domácích, kdy naši hráči nedokázali ubránit soupeře a tato situace se nám stala osudnou. Svratka vedla 1:0. V 60. minutě střídal Koš Petr a ten v 85. minutě získal míč a útočil sám na soupeřovu branku. Podařilo se mu obejít obranu i brankáře, jenže jeho střelu, která směřovala do branky zachránil na čáře obránce Svratky. Je to velká škoda, protože v tomto utkání jsme si výkonem zasloužili alespoň remizovat. Celé mužstvo je třeba pochválit za bojovnost, bohužel naše akce velmi často končí nezdarem a hráči se nedostávají k finálnímu zakončení.

SLOVAN B - SK SLATINA B 5:1 (3:1)

27. 04. 2014 23:15:17 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Nevídal,Fojtík,Halický,Grolich - Šik, Samek,Hladil, Laba - Meitner, Pospíchal, střídající Koš Pavel, Szentendrasi
Před utkáním jsme měli problém se sestavou mužstva. Nakonec jsme museli přizvat na pomoc dva dorostence Nevídala a Meitnera, kterým tímto děkuji za výpomoc. V sestavě nastoupil nový hráč Laba a byl to právě on, jemuž se ve 3. minutě podařilo skórovat po centru Nevídala. Po dobrém začátku se hra vyrovnala, bohužel v 15. minutě jsme po chybě Romana Halického dali vlastní gól. Od té chvíli soupeř zlepšil svoji hru, což vyvrcholilo dvěma góly ve 25. a 42. minutě 1. poločasu. věřil jsem, že se nám ve 2. polovině zápasu podaří vyrovnat, ale opak byl pravdou. Mužstvo podalo velmi odevzdaný výkon a v 50. minutě Slovan zvýšil na 4:1. Světlou výjímkou v 63. minuitě byla nastřelená tyč Samkem. V 75. minutě soupeř zvýšil náskok na 5:1. Ke zlepšení našeho výkonu nepomohlo ani střídání. Z našeho výkonu byla na konci 2. poločasu cítit odevzdanost a nechuť pokusit se výsledek upravit.

SK SLATINA B - STARÝ LÍSKOVEC 3:0 (1:0)

20. 04. 2014 23:56:58 od Koš Pavel st.

Sestava:Petrík-Grolich, Nedoma,Fojtík, Halický- Samek,Koš Petr, Gajda,Zrzavý-Pospíchal,Koš Pavel, náhradník Szentandrási
V tomto utkání jsme chtěli soupeři oplatit nezaslouženou prohru z podzimního utkání kdy rozhodčí nastavil neoprávněně 8 minut během nichž jsme nakonec utkání prohráli. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a již v 7. minutě po nepřímém kopu Pospíchala Gajda z první krásně trefil branku k tyči a vedli jsme 1:0.Pokračovali jsme v tlaku na soupeře a ve 28. minutě střelu Koše Petra brankář vyrazil na roh. Poté se hra trochu přiostřila a hráči obou mužstev byli za své zákroky potrestáni udělením žlutých karet. Na začátku 2. poločasu nás soupeř zatlačil do obrany, ale brankář Petrík nás podržel. Poté v 69. minutě Samek netrefil odkrytou prázdnou branku. Ke konci přišly dobré chvíle Lukáše Zrzavého, kdy nejprve v 82. minutě uvolnil opět Gajdu a ten zvýšil na 2:0. O minutu později opět Zrzavý vyhrál hlavičkový souboj a poslal do úniku Koše Petra a ten s přehledem zvýšil na konečných 3:0. Musím pochválit celé mužstvo za velmi dobrý výkon se soupeřem, který je na čelních místech tabulky.

BOHUNICE B-SK SLATINA 5:1(3:1)

13. 04. 2014 23:36:42 od Koš Pavel st.

Branka:Meitner
V souboji s lídrem tabulky jsme nepodali špatný výkon, soupeř byl posílen třemi divizními hráči A mužstva a rozdíl byl znát. Branku jsme dali na 2:1, ve 2. poločase domácí již od 65. minuty neskórovali, což je možné hodnotit jako pozitivní. Velmi dobře zachytal brankář Petrík. V dalším domácím zápase bychom měli již bodovat.