Dorost mladší

Články

6.Mistrovske utkání

29. 04. 2018 20:07:49 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Další tým co nás čekal bylo mužstvo Velké Němčice/Hustopeče. Zápas to byl těžký, soupeř těžil,že měl dva rychlé hráče vepředu a snažili se na ně nakopavat balóny, první poločas jsme s tím měli vcelku velké problémy,ale i přesto jsme diktovali tempo hry my. Bohužel nám scházela finální přihravka a když už přišla tak buď byla nepřesná nebo tam nikdo z našich hráčů nebyl. I tak jsme se ujali před poločas vedení kdy po rohovém kopu Ždímala a prodloužené hlavy Goba na zadní číhal Winkler a rozvlnil síť a šli jsme do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas už byl víceméně hra na jednu branku a navyšovali jsme skóre. Soupeř se nevzdal a i za stavu 4:0 pro nás podnikl brejk a snížil na konečných 4:1. Branky: 2x Winkler, Urbánek,vlastní

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


5.Mistrovský zápas

23. 04. 2018 16:06:03 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Na další utkání jsme zajíždeli do Starého Lískovce. Bohužel pro kluky už bylo od začátku jasné, že se utkání nedohraje. soupeř nastoupil z počtem hráčů 8 plus brankář, tudíž ten zápas neměl měřítko,10 minut před koncem poločasu odstoupil ještě jeden hráč. Odehrál se jen poločas s výsledkem 8:0, a do druhého poločasu soupeř už nenastoupil. Branky: 3X Urbánek,3X Winkler, 2X Gobo

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


4. Mistrovské utkání

17. 04. 2018 17:21:57 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Zápas s Újezd / Měnín na Slovanu dole. Zápas byl včera v naší režii a jen díky nepromenovani dalších stoprocentnich šanci nebo zákroku hostujícího brankáře výsledek nebyl vyšší. Skóre 7:1 hovoří za vše. Herně se to zlepšilo a je potřeba to potvrdit v dalším zapase. Branky: 3x Winkler,2x Canales, 1x Marek, 1x Pancner

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


1. Mistrovské utkání jara

17. 04. 2018 17:06:09 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Zápas s Ivančicemi byl odložen na 8.5. Hraje se v Ivančicích.

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Přátelské utkání v zimní přípravě

17. 04. 2018 17:05:00 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Pratelske utkani-ml.dorost-Svratka 2:1,ml.dorost-Sobesice 1:2,ml.dorost-Zbrojovka U15 1:9,st.zaci/ml.dorost-Meldanky dorost 0:5,ml.dorost-Bruntal 0:0,st.zaci/ml.dorost-Sparta Brno ml.dorost-1:4,ml.dorost-Turany 3:1,ml.dorost-Sparta Brno(nafukovaci hala TCM) be vysledku,ml.dorost-Kohoutovice 6:2,ml.dorost/st.dorost-Bohunice 10:4.

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Soustředění

17. 04. 2018 17:02:45 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Na začátku února se mužstvo mladšího dorostu zúčastnilo zimního soustředění. Místem kde naši svěřenci absolvovali přípravu byla oblast Hrubého Jeseníku. Pro dvoufázový tréninkový plán byly ideální sněhové podmínky. Fyzicky náročná příprava spočívala v běhu na lyžích. V průběhu celého soustředění kluci naběhali přes 130km. Je nutnépodotknout ,že většina z nich stála na běžkách poprvé. Při výbězích na Praděd, Ovčárnu či Červenohorské sedlo jim byly jedinou odměnou nádherné výhledy do zasněžených kotlin Jeseníků. V polovině týdne odehráli kluci přátelské utkání s mužstvem FC Slavoj Olympia Bruntál. Výsledek utkání byl 0:0.
Celý tým skvěle reprezentoval náš klub nejen svým chováním a disciplínou v tréninku, ale i sjednoceným oblečením v klubových barvách za které bychom chtěli touto cestou poděkovat vedení SK Slatina, které se velkou měrou podílelo na jeho zakoupení.
Další součástí přípravy budou tréninky na venkovních hřištích s umělým povrchem. Na každý týden je domluveno i přátelské utkání.

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


3. Mistrovské utkání

17. 04. 2018 16:09:06 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Zápas venku s Kuřimi. Bohužel jsme se herně moc nezvedli, opět vazla kombinace a když už jsme se dostali k bráně soupeře, tak vazla zakončení. I přesto jsme utkání zvládli a vyhráli v Kuřimi 3:0 ale určitě nejsme spokojeni. Branky: 2x Winkler, 1x Urbánek

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


2. Mistrovské utkání jara

17. 04. 2018 16:08:38 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Zápas s FC Medlánky nás čekal ve Slatine... Zápas jsme výsledkově zvládli a vyhráli 4:0. Herně to nebylo ono,chvílemi vazba souhra a mezihra. Tudíž výsledek bereme a předváděcí hru budeme se muset zlepšit. Branky 3x Winkler, 1x Novák.

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


CESTA ZA ÚSPĚCHEM

20. 07. 2011 20:39:08 od

Měsíc po skončení sezóny 2010/11 se hráči mladšího dorostu zúčastnili turnaje ve Španělsku.Na již dlouhodobě plánovaný turnaj se rozjeli v pátek ,8.července,od domácího hřiště ve Slatině.Do místa turnaje ve španělském městečku Blanes dorazil autobus v sobotu po poledni.Po náležitých formalitách přihlášení,ubytování se,seznámení s okolím hotelu a moře,měli hráči volný program.
Nedělní den byl pro všechny účastníky turnaje volný.A tak se celá výprava ze Slatiny rozjela do Barcelony,kde si prohlédla stadion Camp Nou a také část města.Každý den ve 20.00 byla v recepci hotelu schůzka mužstva,kde realizační tým oznámil hráčům čas večerky a program následujícího dne.
V pondělí bylo ve 12:00 oficiální zahájení turnaje ,kterého se slatinská výprava nezúčastnila z důvodu dlouhé časové prodlevy do začátku prvního zápasu.Prvním soupeřem z šestičlenné skupiny, byl Italský tým Calciol Acireale.Slatinští hráči vstoupili do utkání s velkým nasazením a bojovností.Po standardní situaci kterou rozehrál O.Trávníček, skóroval hlavou P.Leasure. Ve druhé půli hry se italští hráči začali rozehrávat a kombinační hrou začali kralovat na hřišti.Gól se jim však vstřelit nepodařilo a tak si slatiňáci mohli připsat první 3 body za výhru 1:0.Po asi hodinové pauze nastoupili naši hráči k druhému zápasu.Soupeřem jim byl francouzký klub CSC Laplaine.Hřiště na kterém se tento zápas hrál,svědčilo dostatečnou šířkou slatinským mladíkům,kteří po gólech M.Trávníčka a A.Staňka zvítězili 2:0.Černou tečkou v tomto zápase bylo vyloučení L.Nepaly.Při zpáteční cestě na hotel bylo v autobuse znát, kolik se veze bodů.
Úterý byl pro slatiňáky volným dnem a tak realizační tým naplánoval relax v Marinelandu kde si kluci mohli vyzkoušet jízdu na tobogánech a skluzavkách.Mohli také zhlédnout vystoupení delfínů a lachtanů.
Druhým hracím dnem byla středa.Ve třetím zápase narazili slatiňáci na lídra tabulky FK Bergen Nord z Norska.Norský tým svou hrou jasně ukazoval na hřišti svou sílu jak v kombinaci,rychlosti i technice.Norové v zápase dvakrát vedli, ale kluci ze Slatiny poprvé na turnaji dokázali že hrají v týmovém duchu a po gólech A.Stańka,M.Trávníčka a P.Leasureho vyhráli 3:2.V následujícím zápase s americkým týmem Raiders FC si mohli vítězstvím zajistit jako první tým postup ze skupiny.Po výborném začátku si slatinský tým vypracoval dvě tutovky,které však A.Staněk a P.Leasure nedokázali proměnit.A tak se stalo s čím nikdo nepočítal.Američané dokázali svou nakopávanou hrou rozhodit náš celek natolik,že se hráči přestali koncentrovat na hru.Po závěrečném hvizdu odcházeli ze hřiště s pořádnou náloží, v podobě skóre 0:4.V týmu zavládla nervozita, strach a obava že se sen o postupu ze skupiny rozplyne.
Na čtvrtek ,kdy se hráli poslední zápasy ve skupinách,se hráči měli včasnou večerkou koncentrovat a připravit na boj o postup.Do zápasu s pařížským týmem Molieres nastoupili s mírnými obavami ,ty však po vstřelení prvního gólu ve 4.minutě hry opadli a kluci si po výhře 3:0 odnášeli tři body.Góly dávali L.Nepala,P.Leasure a M.Trávníček.
Hlavní cíl byl splněn a tak mohla proběhnout malá pivní oslava.Ze skupiny postoupili slatinský tým až ze třetího místa.Nutno podotknout, že 1a2 tým měli stejný počet bodů.
V pátek po 11:00 hodině naše výprava včetně všech fanoušků vyjela ke čtvrtfinálovému zápasu.Soupeř,tým SV Rehberg z Rakouska neztratil ve své skupině ani bod a tak byl mírným favoritem.S tím se však naši kluci nesmířili.A tak po gólech A.Staňka a famozní trefě Z.Michalce udělali krok k úspěchu v podobě vítězství 2:1.Ten kdo by před začátkem turnaje řekl že se kluci dostanou až do semifinále,by vzbudil ve tvářích posluchačů ironický úsměv.Tento úsměv se v tuto chvíli může změnit na úsměv radosti a štěstí.
Ve 14:00 začala další kapitola pro nás pohádkového turnaje.V této kapitole se do role protivníka postavil tým Csepal FC z Maďarska.Nervozita byla znát na obou stranách,nikdo nechtěl udělat chybu.Tým jako celek,celek jako tým, tak se opět představila slatinská výprava.Sedm minut před koncem zápasu M.Trávníček, jeden článek tohoto celku ,střílí branku.Závěrečné minuty si slatiňáci s vypětím všech sil a obrovské podpory fanoušků pohlídali a zvítězili 1:0.Postup do finále turnaje byl na světě.Slzy dojetí v očích hráčů,fanoušků i trenérů byly oprávněné.
Finále:Finálovou dvojící se stává SK Slatina –FK Bergen Nord. Norští fotbalisté nebyli jen lídrem skupiny, jak již bylo zmíněno ,ale celého turnaje.Ve finálovém zápase to dokazovali dvojnásobně,byli tím lepším týmem na hřišti.I přes výborný výkon slatinského brankáře F.Svobody se podařilo Norům vstřelit v poslední minutě zápasu gól.Tímto gólem a výsledkem 0:1 si tak zajistili celkové vítězství v turnaji.
Jen chvíli trvalo zklamání z finálové prohry,jen chvíli bolely šrámy z turnaje.Na pódium, kde byl našim hráčům předán pohár za druhé místo v kategorii U17 a kde jim zněla do uší česká hymna,se všechny rány zahojily.Pak už se začalo slavit naplno.Hodinové skandování v hotelu u bazénu,šampaňské z poháru,děkovačka všem 42 účastníkům.
Na závěr bych chtěl hráčům poděkovat za to, jak reprezentovali oddíl SK Slatina jak na hřišti,, tak mimo něj.To, co dokázali, si zaslouží obdiv a uznání.Pro mě osobně je to dík,který mi tento tým dal jako poděkování za moje působení u něj.Gratuluji M.Ch.
Hráči:Denis Petrík,František Svoboda,Ondřej Trávníček,Denis Dofek,Ondřej Herůdek,Štěpán Krahulec,Ondřej Nevídal,Tomáš Pospíšil,Ondřej Marek,Zbyněk Michalec,Martin Trávníček,Adam Staněk,Filip Chalabala,Lukáš Nepala,Philip Leasure,Martin Meitner.
Realizační tým:Dana Bystřická,Petr Herůdek,Dušan Trávníček,Jiří Forst,Martin Chalabala.

| Napsal: | Kategorie: Dorost mladší | Komentářů: 6 | Trvalý odkaz |


Zobrazit vše | Zobrazit méně