- sestava: Dohnal Ondřej - Štencl Daniel, Novák Michal, Nguyen Thuc Cong Taun (Bil), Dumpík Martin, Janák Filip, Vašák Jan,Grabec Michal, Onrášek David, Vokroj Matěj

- střelci zápasu: Vašák Jan 3, Ondrášek David 2, Dumpík Martin 2

Dne 24.9.odehrála mladší přípravka zápas proti hostujícímu týmu Řečkovic.
Vzhledem k menším potížím začal zápas o 15 minut později, tudíž v 16:15.
Před zápasem se ještě odehrály malé změny v sestavě a to na postu brankáře, kde nenastoupil jako vždy Ondřej Dohnal kvůli menšímu úrazu ruky a v bráně ho nahradil Michal Novák. Ondrovi však toto malé zranění nebránilo v tom, aby svůj tým podpořil alespoň v poli.
Hned v začátku zápasu se během prvních 7 minut dostali do šance David Ondrášek, Michal Grabec, Honza Vašák, ale ani jeden z nich svoji šanci neproměnil. Kluci však bojovali dál a odměnou přišla v 10.minutě branka Honzíka Vašáka. A protože naši hráči viděli, že jejich soupeř není až na takové úrovni a je podstatně slabší, hnali se do útoku a přicházeli další šance, které korunovali gólem v 15.minutě Martin Dumpík a v 17.minutě Honza Vašak. Do konce 1. poločasu měli ještě velké šance znovu Martin Dumpík a David Ondrášek, ale bohužel již stav nezměnili, a proto i přes velký počet šancí jen s tříbrankovým náskokem.
Do 2. poločasu nastoupili hráči SK Slatiny stejně aktivně a s velkou chutí vstřelit další góly.
Velkou snahou si vytvářeli mnoho dalších šancí, avšak kluci využili jen čtyři.
V 6. a 8.minutě druhého poločasu – střílí gól David Ondrášek. Než se stihly Řečkovice vůbec rozdýchat z dvou obdržených branek, zvýšil stav na 6:0 v 10. minutě druhého poločsasu Honza Vašák. Poté měl ještě znovu šanci Honza, když po pěkné nahrávce z levé strany neproměnil. Šanci měl ještě jednou David Ondrášek, který se však srazil s brankářem. Poslední šanci těsně před koncem zápasu měl Martin Dumpík, kterou využil a podtrhl celkový stav zápasu.
Konečný stav zápasu – 7:0
V druhém poločase byla vidět souhra fotbalistů Davida, Honzíka, Martina, Michala, Billa. Také dobrý výkon předvedl v obraně Dan a Ondra a v bráně Michal Novák, který chytal a kvalitně vykopával míče s nadšením a elánem. Nebudeme-li konkrétní, napsali bychom jednou větou, že všichni předvedli dobré výkony plné nadšení a motivované k výhře. Ovšem i přes vysoké skóre, které kluci nastříleli, provázelo zápas mnoho chyb. A i přes velmi dobrý výsledek musíme stalé sledovat chybi, abychom je mohli zlepšovat. Dnešní hlavní chybou bylo zahazování velkého množství šancí, což by se v zápase se silnými soupeři nemuselo vyplatit. Proto bude potřeba zapracovat na zakončení, ale i na nahrávkách. Je potřeba, aby si i slabým soupeřem, si kluci uvědomili, že fotbal je týmová hra a důležité jsou především nahrávky – základ celé hry.

| Napsal: Z.Č. | Kategorie: Mladší přípravka | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |